مجوزها

مجوزها
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش مهندسین طراحی و ساخت خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده ی علوم نوین فنی و مهندسی، بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای کشور رقم زنیم.
از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت و استاندارد بالا با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .
تولید سازه های فلزی از انواع فولاد که جزء مواد معدنی کشور عزیزمان ایران می باشد، امکان بزرگی برای رشد تولید ملی و جلوگیری از واردات این سازه ها از خارج کشور مهیا نموده است که همگان از منافع آن بهره مند خواهند شد.
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف مجموعه ی شرکت رهنما سیستم فولاد بوده و به عنوان تولید کننده ای که اصول علمی طراحی و فنی و مهندسی ساخت را سرلوحه تولید قرارداده است، توانسته است تاییدیه های لازم را برای این مهم اخذ نماید .
احترام به مشتری و تولید با کیفیت مطلوب و مطابق استانداردهای لازم داخلی و بین المللی سرلوحه کار این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان در داخل کشور عزیزمان و خارج از کشور ایران.
 نقش اول کیفیت
 شرکت خدمات ارتباطی رایتل
 ایرانسل
 هواووی
 شرکت مخابرات
 اریکسون
 نفت
 Nokia
نفت جنوب
 روهن
 zte
 tower
 iso
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.